Golf network Netherlands (GOLFNET.NL)

Tools
A+ R A- wide normal
  • Skip to content
Home   [Golfnet is al sinds 1996 actief op het internet met golfnieuws!]
  • HOME
  • Bekijk je handicap
  • Golfnieuws
  • Golfbaan zoeken
  • KLM Open
    • KLM Open 2006
    • KLM Open 2007
    • KLM Open 2008
    • KLM Open 2009
    • KLM Open 2010
    • KLM Open 2011
    • KLM Open 2011
      • KLM foto's
    • KLM Open 2012
  • Challenge Tour
  • European Tour
  • PGA Tour

Eerste Hole in One auto voor amateurs te winnen bij Utrechtse golfvereniging Amelisweerd

zondag 01 januari 2012 12:05 0 Reacties

23-12-2012-lustrum-amelisweerdOp 15 januari 2012 zal tijdens de nieuwjaarsreceptie van de Utrechtse Golfvereniging Amelisweerd bekend gemaakt worden dat er (voor de amateurs beginselen) een zeer speciale prijs te winnen is voor deelnemers aan haar Lustrumwedstrijd.

In het kader van het Lustrum van de Utrechtse Golfvereniging wordt de golfwedstrijd op 17-6-2012 gedoteerd met een splinternieuwe nieuwe auto.

Recent zijn de internationale golf regels (opgesteld door de Royal Ancient Golf Club) met betrekking tot het winnen van een hole-in-one prijs voor amateurs aangepast.

De Lustrum Commissie van Amelisweerd heeft direct en samen met vereniging leden Hans Trost en Prent ingespeeld op de nieuwe mogelijkheid. Er wordt een splinternieuwe auto uitgereikt aan de eerste speler m/v die het voor mekaar krijgt om, tijdens deze leden wedstrijd, de bal op de 2e hole in een keer in de cup te slaan.

De te winnen prijs is een Lancia Ypsilon ter waarde van 18.000,-

Hans Trost van Autobedrijf Carplan te Utrecht heeft, naast een substantiele geldelijke bijdrage in het Lustrum Goede Doel, het mogelijk gemaakt deze Lancia te kunnen winnen. Edzar Prent van Prent Assuradeuren heeft gezorgd dat de verzekeringspremie voor deze prijs voldaan wordt zodat alle baten van deze wedstrijd ten goede komen aan het goede doel.

In het kader van het Lustrum worden allerhande activiteiten georganiseerd. Er is daarbij in belangrijke mate aandacht voor het goede doel welk in het Lustrumjaar als thema is gekozen: Stichting Klein Galgenwaard.

Voorzitter van de Lustrum commissie Alexander Artz legt uit: "Stichting Klein Galgenwaard zet zich in voor kansarme jongeren in Utrecht. Amelisweerd is onlosmakelijk verbonden met Utrecht en daarom zijn we er trots op wat terug te kunnen doen door het komende Lustrumjaar met- en voor de Stichting geld op te halen. De manier waarop Klein Galgenwaard het element Sport gebruikt om jeugd handvatten te geven de maatschappij in te kunnen gaan is fantastisch. Voor ons de reden om hen te gaan steunen. Zowel onze leden als de sponsoren zullen actief ingezet worden om de stichting, en dus vooral de kansarme jeugd in Utrecht, vooruit te helpen. Dat we een auto als prijs kunnen weggeven is natuurlijk een geweldig mooie stunt die ongetwijfeld veel extra inkomsten oplevert voor het Goede Doel. Speciale dank gaat uiteraard uit naar onze leden Prent en Trost!"

Oud FC Utrecht speler Jean Paul de Jong is initiator en ambassadeur van de stichting. Hij zal zich op zijn bekende en geweldig betrokken wijze inzetten tijdens het Lustrum. Hij gaat voor: een zo hoog mogelijke financiele Lustrum score alsmede grotere bekendheid van de Stichting. Jean Paul: "We zijn bijzonder blij dat we met de Utrechtse Golfclub deze band hebben gesloten. We hebben allebei een groot en warm hart voor Utrecht en de sport. Ik vind het prachtig dat het Lustrum van Amelisweerd aangewend wordt om onze jongeren te steunen en de Stichting te promoten. Ik reken op alle gulle gevers zowel binnen als buiten de Club: onze jongens en meisjes verdienen dat!"

Hans Trost: "Ik hoorde toen ik op onze golfclub was van de mogelijkheid via Amelisweerd om een goed doel te steunen door een hole-in-one autoprijs te organiseren. We zagen dit geweldige initiatief als uitgelezen mogelijkheid om dit doel te steunen vanuit mijn autobedrijf Carplan. We gaan tijdens de wedstrijd natuurlijk duimen voor alle wedstrijd deelnemers en wensen hen veel succes, het is namelijk echt een hele mooie auto die ze kunnen winnen".

Edzar Prent van Prent Assuradeuren: "Een mooi initiatief van de Lustrum Commissie, en we doen we graag mee aan de verzekering van deze unieke prijs. Uniek in de Golfgeschiedenis van Amateurs en prachtig dat we zo het goede doel ondersteunen met alle leden."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Over de regelwijziging:

De aanpassing in het reglement maakt het mogelijk om zonder verplichte status verandering van amateur naar professional toch een (grote) prijs te mogen aannemen. In het verleden zou bij winst van prijzen boven de 700,- direct de status van de amateur naar professional worden omgezet hetgeen inhoudt dat de amateur niet meer aan amateur wedstrijden (zo'n beetje alle leden wedstrijden incl. NGF competitie) kon deelnemen. Details van de regelwijziging over regel Rule 3-2b Hole-in-One Prizes zijn te vinden op de website van de R & A:

http://www.randa.org/en/Rules-and-Amateur-Status/New-Amateur-Status-2012.aspx

Over het Lustrum:

Gedurende 2012 zullen diverse verenigingsactiviteiten georganiseerd worden voor de Jeugd, Senioren, Dames & Heren, sponsoren en bedrijfsleden. De hierbij gerealiseerde opbrengsten zullen ten goede komen aan het goede doel. In September zal tijdens het grote verenigingsfeest, waar ook nog een loterij en veiling plaats gaat vinden, de cheque overhandigd worden aan de Stichting.

Over de R&A:

The R&A assumes responsibility for the administration of the Rules of Golf with the consent of 143 organisations from the amateur and professional game, and on behalf of over 30 million golfers in 126 countries throughout Europe, Africa, Asia-Pacific and the Americas.

www.randa.org

Over de Utrechtse Golfvereniging Amelisweerd:

De Golfbaan Amelisweerd ligt, naast het natuurgebied Amelisweerd, ten zuidoosten van Utrecht. De golfbaan is ontworpen door de bekende architect Gerard Jol; er zijn inmiddels meer dan 1.000 bomen geplant die samen met de oude bestaande bomen een unieke natuur beleving opleveren. De vereniging is in 1997 opgericht en heeft in 2002 de NGF A-status verkregen. De vereniging telt ca. 900 leden.

De baan heeft een 18 holes par 70, goed geoutilleerde overdekte en verlichte driving range met bijzondere oefendoelen, putting- en chipping greens, oefenbunkers en een 9 holes par 27. In het clubhuis bevindt zich een kleine golfshop en is ruime gelegenheid voor lunch en diner. De oefenfaciliteiten (driving range en 9 holes baan) zijn te gebruiken voor niet leden tegen afname van een dagkaart.

< Vorige   Volgende >

Plaats reactie

Bij een reactie dat niets met het onderwerp te maken heeft zal deze worden verwijderd.


Beveiligingscode
Vernieuwen

Verstuur
Annuleren
JComments

Follow Us on Twitter

Follow us on Twitter

Golfnet RSS FEED

RSS Golf Feed
RSS Golfnet

Menu

  • Home
  • Equipment nieuws
  • Club en amateurs
  • Overig golfnieuws
  • Golftherapie: uw houding e.d.
  • Wat golftips
  • Redactie (Persberichten)
  • Information

Externe links

  • Golfchat(ten)
  • European Tour
  • PGA Tour
  • Wedden op Golf

Golfequipment nieuws

BLUNT extreem sterkte paraplu
Het merk BLUNT umbrellas uit Nieuw-Zeeland heeft in samenwerking met Steve ...lees meer
Bekijk het spel op een andere manier met het nieuwe Garmin® Approach™ S3 Touchscreen GPS Golf Horloge
Garmin breidt de golf GPS range uit met het Approach™ S3 golf horloge. Het hog...lees meer
Tourtruck Wilson Staff naar Nederland
Op 17 en 18 maart staat de volledig uitgeruste Tourtruck van Wilson Staff voor d...lees meer
Kikkor golfschoenen nu ook in Nederland verkrijgbaar
Golfgear.nl is officieel dealer geworden van Kikkor golfschoenen. Kikkor Golf i...lees meer
Template Design © Megasnelhosting.nl