Joost Luiten zal samen met Robert-Jan Derksen meespelen in het Abu Dhabi Championship. In 2011 wist Luiten nog als 23e te eindigen. Luiten zal de eerste twee ronden samen spelen met de Zweed Henrik Stenson en de Belg Nicolas Colsaerts.
Martin Kaymer is de titelverdediger van het toernooi. Hij won vorig jaar voor de tweede keer op rij en in 2008 was hij ook al de winnaar. Met 24-onder par pakte hij de zege en dat was 8 slagen minder dan de nummer 2, Rory McIlroy. De derde plaats werd gedeeld door Retief Goosen en Graeme McDowell.
Op een invitatie speelt deze week Tiger Woods mee. De ex nummer 1 van de wereld kan de laatste tijd niet echt imponeren en de vraag is of hij dat deze week wel zal doen? Woods zal samen spelen met de nummer 1 van de wereld Luke Donald en Rory McIlroy. Ook Westwood, de nummer twee in de wereld, speelt mee. Hij en Woods en McIlroy lieten zich fotograferen door de wereldpers.
| < Vorige | Volgende > |
|---|






