Richard Kind, Jurrian van der Vaart en Wil Besseling spelen deze week in Kenia in het Barclays Kenya Open. Het lukte Kind en Van der Vaart om op de baan van de Muthaiga Golf club hun eerste ronde onder par door te komen. De twee lieten 70 slagen noteren (-1) en staan daarmee voorlopig gedeeld 24e. Besseling gebruikte 1 slag meer en zijn ronde par bracht hem op de voorlopige gedeelde 42e plaats.
De kaart van Besseling viel het meest op van de Nederlanders. Twee dubbel bogeys, twee bogeys, een eagle en vier birdies kleurden zijn ronde.
De leiding kwam in handen van de 19-jarige Chris Lloyd en Tyrone Mordt. De Engelsman wist in 65 slagen zijn ronde te eindigen. Mordt moet op vrijdagochtend zijn ronde nog uitspelen, hij moet nog 6 holes net als veel andere spelers die hun ronde op donderdag niet uit konden spelen.
| < Vorige | Volgende > |
|---|






