Thursday, March 11, 2010
Banner
Nieuwe caddie voor Joost Luiten

30-01-2010-luitenJoost Luiten heeft een nieuwe caddie gevonden. Nadat zijn oude caddie Eric had aangegeven te stoppen met zijn caddiewerkzaamheden moest Joost op zoek naar een nieuwe. Het lukte hem om samen met ISM, zijn management, een nieuwe caddie te vinden en het werd Martin Gray.

De 49-jarige Engelsman heeft al van een paar grote golfers de tas gedragen zoals van Seve Ballesteros, Thomas Bjorn en Lee Westwood. Naast Martin heeft Luiten er nog een nieuw teamlid bij, Phil Kenyon wordt de nieuwe putting coach.

Luiten zal volgende week in het Dubai Dessert Classic te bewonderen zijn. Hij is daar inmiddels al naar afgereisd en zal  daar volgende week samen met Rory Mcilroy en Chris Wood gaan trainen.

Ook swingcoach Phil Allen en putting coach Phil Kenyon zullen vanaf dinsdag in Dubai aanwezig zijn om Luiten te assisteren.

 

EVEN UW AANDACHT!

speelslimmer5e

golfballen-button

ONLINE GOLFSHOP

Golfgear

Golfnet RSS FEED

RSS Golfnet