Wednesday, September 8, 2010
Banner
European Qualifying School – Sven Maurits en Juriaan van der Vaart ronde verder

22-09-2009-mauritsVan 22 tot en met 25 september wordt op verschillende locaties in Europa de eerste fase van de Qualifying School gespeeld. Vorige week wisten al twee Nederlanders zich te plaatsen voor een vervolgronde. Sven Maurits (foto) wist zich met een derde plaats in Engeland makkelijk te kwalificeren, en Juriaan van der Vaart plaatste zich nog makkelijker in Portugal. De laatste wist het toernooi vlakbij Lissabon te winnen met een eindscore van 7-onder par. De beide spelers speelden mee als amateur en verdienden daarom geen prijzengeld.

Hiddo Uhlenbeck, John Boerdonk, Richard Eccles en Renier Saxton zullen hun wedstrijd spelen in Duitsland. Johan Eerdmans en Ramon Schilperoord spelen hun kwalificatie in Frankrijk en Robin Swane komt samen met Tim Sluiter in actie op de golfbaan Circolo Golf Bogogno in Italie.

Als de spelers de eerste kwalificatie doorkomen volgt de tweede in Spanje en wel van 20 tot en met 23 november. Het laatste kwalificatie event waar de kaarten voor de Europese Tour te verdienen zijn wordt van 28 november tot en met 3 december gespeeld.